Ritek Corp (2349)

Matawang dalam TWD
10.400
0.000(0.00%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
49.30J7.11%512.75J
Pelabur Institusi Lain
-1.54J-0.22%-15.97J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
645.91J93.11%6.72B
Jumlah
693.68J100.00%7.21B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Bank Pictet & Cie (Europe) AG2.84%19,692,752204,805
Vanguard Capital Management, LLC1.29%8,975,48993,345
Dimensional Fund Advisors LP0.71%4,923,59351,205
LGT Capital Partners (FL) Ltd.0.70%4,833,38850,267
JPMorgan Chase & Co.0.65%4,524,12747,051
Zhongkai Investment Co., Ltd.0.63%4,368,09945,428
State Street Investment Management0.03%217,2862,260
American Century Investment Management Inc0.02%166,2811,729
Vanguard Asset Management, Limited0.01%65,914686

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.33%9,200,65895,687
Vanguard Investment Series Public Limited Company - Vanguard Emerging Markets Stock Index Fund1.29%8,975,48993,345
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.29%8,975,48993,345
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.70%4,863,80150,584
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.54%3,767,59339,183
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.37%2,568,04826,708
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.34%2,347,44924,413
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.22%1,508,86715,692
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.17%1,166,00012,126
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total International Stock Market Index Trust0.10%676,7597,038
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.