Rieter Holding AG (RIEN)

Matawang dalam CHF
2.34
-0.02(-0.64%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
6.97J5.13%16.41J
Pelabur Institusi Lain
21.45J15.78%50.52J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
107.54J79.10%253.26J
Jumlah
135.96J100.00%320.19J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Bigpoint Holding AG17.40%23,658,97855,717
Norges Bank Investment Management1.28%1,739,0304,095
Dimensional Fund Advisors LP0.84%1,140,2282,685
3V Asset Management AG0.79%1,080,0002,543
BlackRock, Inc.0.17%235,956556
Equam Capital, EAFI, SL0.12%162,350382
UBS Asset Management AG0.12%159,795376
JPMorgan Chase & Co.0.06%80,666190
State Street Investment Management0.05%71,447168
Reichmuth & Co. Integrale Vermoegensverwaltung AG0.03%40,00094

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global1.28%1,739,0304,095
3V Invest Swiss Small & Mid Cap0.79%1,080,0002,543
UBS (CH) Index Fund - Equities Switzerland Small & Mid0.30%403,447950
UBS (CH) Index Fund - Equities Switzerland All NSL0.30%401,960947
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.24%333,034784
UBS (CH) Institutional Fund - Equities Switzerland Passive All II0.23%307,086723
UBS (CH) Index Fund - Equities Switzerland All ESG NSL0.20%273,780645
iShares ETF (CH) - iShares Core SPI ETF (CH)0.17%235,956556
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.16%222,872525
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0.16%213,818504
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.