Renault SA (RENA)

Matawang dalam EUR
25.94
-0.26(-0.99%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
79.36J29.18%2.08B
Pelabur Institusi Lain
126.13J46.38%3.30B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
66.48J24.44%1.74B
Jumlah
271.97J100.00%7.13B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
France16.32%44,387,9151,162,963
Nissan Motor Co., Ltd.16.31%44,358,3431,162,189
Capital Research and Management Company6.00%16,321,352427,619
KGH Ltd.5.68%15,457,600404,989
Key Group Long Term Investment LP5.68%15,457,600404,989
The Goldman Sachs Group, Inc.5.07%13,794,215361,408
Vanguard Capital Management, LLC2.72%7,397,383193,811
Dimensional Fund Advisors LP1.95%5,299,604138,850
Norges Bank Investment Management1.42%3,863,620101,227
Amundi Asset Management SAS1.36%3,703,63197,035

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
New Perspective Fund3.13%8,516,528223,133
Government Pension Fund Global1.42%3,863,620101,227
International Growth and Income Fund1.08%2,936,49076,936
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.99%2,700,08170,742
The Hartford Mutual Funds, Inc. - The Hartford International Value Fund0.83%2,267,13259,399
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.65%1,775,91546,529
Canada Pension Plan-Global Investments0.64%1,737,00045,509
American Funds Insurance Series - Global Growth Fund0.62%1,688,78144,246
Capital Group Global Growth Equity ETF0.54%1,462,19038,309
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.51%1,397,06436,603
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.