Reinet Investments SCA DRC (RNIJ)

Matawang dalam ZAR
44,360
+692(+1.58%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
35.42J19.48%15.47B
Pelabur Institusi Lain
51.57J28.37%22.52B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
94.80J52.15%41.40B
Jumlah
181.79J100.00%79.38B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Public Investment Corporation Limited14.96%27,188,64611,872,738
M&G Investment Management Limited4.97%9,035,0073,945,407
Allan Gray Proprietary Ltd.4.97%9,035,0073,945,407
Vanguard Capital Management, LLC3.11%5,658,3982,470,909
Old Mutual Investment Group (Pty) Ltd3.00%5,453,7272,381,534
GIC Private Limited2.97%5,399,1892,357,718
BlackRock, Inc.2.42%4,404,0701,923,169
Ninety One UK Limited1.05%1,915,576836,494
Aylett & Co. (Pty) Ltd.0.93%1,692,788739,207
MandG Investments Southern Africa (Pty) Ltd0.90%1,641,009716,596

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Allan Gray Balanced Fund1.85%3,359,1211,466,861
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.07%1,952,161852,470
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.03%1,873,489818,115
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.88%1,591,400694,933
Discovery Balanced Fund0.59%1,070,358467,404
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.55%991,091432,790
M&G SA Equity Fund0.50%905,237395,299
Allan Gray Equity Fund0.49%892,712389,829
Bateleur Flexible Prescient Fund0.46%827,326361,277
36ONE BCI SA Equity Fund0.45%815,919356,296
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.