Guizhou Redstar Developing Co Ltd (600367)

Matawang dalam CNY
28.17
-0.52(-1.81%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.39J1.29%123.80J
Pelabur Institusi Lain
134.50J39.43%3.79B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
202.24J59.29%5.70B
Jumlah
341.13J100.00%9.61B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Qingdao Redstar Chemical Group Company Ltd.36.42%124,225,0563,499,420
Shandong Enterprise Investment Development Service Co., Ltd.0.93%3,171,10089,330
UBS Asset Management AG0.73%2,487,87570,083
First State Cinda Fund Management Company Limited0.44%1,511,20042,571
The Goldman Sachs Group, Inc.0.42%1,439,60240,554
Morgan Stanley0.37%1,268,09835,722
Shandong Leader Fund Management Co.,Ltd0.37%1,252,40035,280
CITIC Securities Asset Management (HK) Limited0.28%952,63226,836
Western Leadbank Fund Management Co., Ltd.0.27%923,10026,004
Barclays PLC0.27%918,62625,878

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
First State Cinda New Energy Industry Equity Securities Investment Fund0.44%1,511,20042,571
Western Leadbank Specialized, Refined, Differential, and Innovative Quantitative Stock Selection Mix0.27%923,10026,004
First State Cinda Zhiyuan 3-year Holding Period Mixed Fund0.20%684,10019,271
First State Cinda Advanced Premier Selection Mixed Fund0.16%531,50014,972
Tianhong CSI 1000 Index Enhanced Fund0.04%147,7004,161
Lombarda China Small-cap Growth Mixed Fund0.04%137,4003,871
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.04%125,9003,547
Huatai-Pinebridge Fund Management Co Ltd - CSI 2000 Index ETF0.02%72,9002,054
Wanjia CNI 2000 Index Enhanced Fund0.01%30,600862
Fullgoal CSI 1000 Index Enhanced Securities Investment Fund(LOF)0.01%29,100820
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.