Redcentric (RCN)

Matawang dalam GBP
88.50
+2.00(+2.31%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
52.99J51.84%45.84J
Pelabur Institusi Lain
44.00J43.05%38.06J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.22J5.11%4.52J
Jumlah
102.21J100.00%88.41J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Lombard Odier Asset Management (Europe) Ltd.20.41%20,857,56518,042
Kestrel Partners LLP20.07%20,515,90017,746
ND Capital Investments Limited15.84%16,186,10014,001
Harwood Capital LLP10.85%11,088,0619,591
Slater Investments Limited10.08%10,299,3028,909
Chelverton Asset Management Limited3.29%3,359,6432,906
City Asset Management Plc1.41%1,436,1891,242
Granite Associates, L.P.1.27%1,293,9071,119
Canaccord Genuity Asset Management Limited1.21%1,236,2321,069
Lombard Odier Asset Management (USA) Corp1.18%1,209,9911,047

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Slater Growth Fund14.70%15,030,31413,001
Kestrel Opportunities10.36%10,592,6209,163
Oryx International Growth Fund Limited9.49%9,700,0008,391
North Atlantic Smaller Companies Investment Trust PLC7.53%7,700,0006,661
MI Chelverton UK Equity Fund - MI Chelverton UK Equity Growth Fund4.95%5,055,1864,373
Slater Recovery Fund2.78%2,836,5332,454
Marlborough No 2 OEIC - Marlborough Nano-Cap Growth Fund1.04%1,065,000921
Marlborough Unit Trusts - Marlborough UK Micro-Cap Growth Fund0.93%950,000822
Dimensional Funds ICVC - Dimensional United Kingdom Core Equity Fund0.02%25,31622
Dimensional Funds Plc - Global Core Equity Fund0.01%11,00010
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.