Recticel (RECT)

Matawang dalam EUR
11.06
-0.02(-0.18%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
12.56J22.27%156.05J
Pelabur Institusi Lain
16.40J29.08%203.75J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
27.45J48.65%340.88J
Jumlah
56.41J100.00%700.67J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baltisse NV29.08%16,403,132203,727
Janus Henderson Group Ltd.7.94%4,478,49455,623
Degroof Petercam Asset Management3.01%1,699,86221,112
Financiere de l'Echiquier2.21%1,248,93115,512
Dimensional Fund Advisors LP1.99%1,122,16913,937
KBC Asset Management NV1.95%1,101,67913,683
BlackRock, Inc.0.96%538,9586,694
State Street Investment Management0.68%382,2314,747
Econopolis NV0.64%360,0004,471
Amiral Gestion0.47%265,5213,298

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Janus Henderson Horizon Fund - Pan European Smaller Companies Fund3.15%1,776,95022,070
Tocqueville Small Cap Euro ISR2.21%1,248,93115,512
Argenta Pension Fund1.73%975,00012,110
DPAM B - DPAM Invest B Equities Europe Small Caps Sustainable1.11%625,7977,772
Janus Henderson UK & Europe Funds - European Smaller Companies Fund1.08%609,7597,573
Belfius Equities - Belgium0.83%467,4015,805
Best of Funds - Global Selection0.74%420,0005,216
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.64%363,7724,518
Econopolis Funds - Econopolis Belgian Champions0.64%360,0004,471
SSGA SPDR ETFs Europe I plc - State Street SPDR MSCI All Country World Investable Market UCITS ETF0.51%290,3463,606
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.