Realtek Semiconductor Corp (2379)

Matawang dalam TWD
778.00
+20.00(+2.64%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
246.26J47.77%183.71B
Pelabur Institusi Lain
69.50J13.48%51.85B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
199.75J38.75%149.01B
Jumlah
515.51J100.00%384.57B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd.6.79%35,022,16226,126,533
Cathay Securities Investment Trust Co., LTD5.57%28,732,00021,434,072
Capital Investment Trust Corporation5.01%25,845,96919,281,093
Cotek Pharmaceutical Industry Co., Ltd.4.30%22,146,60416,521,367
BlackRock, Inc.4.29%22,134,93616,512,662
Vanguard Capital Management, LLC4.15%21,371,01315,942,776
Nan Shan Life Insurance Co., Ltd.2.92%15,078,00011,248,188
JP Morgan Asset Management2.48%12,764,3929,522,236
First Sentier Investors (Australia) IM Ltd2.25%11,587,0008,643,902
Fubon Life Insurance Co., Ltd2.01%10,353,0007,723,338

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Cathay Securities Investment Trust Co Ltd - Taiwan Esg Sustainable High Yield ETF5.00%25,778,48319,230,748
Yuanta/P-shares Taiwan Dividend Plus ETF4.82%24,866,80618,550,637
Capital Investment Trust Corp.- Capital TIP Customized Taiwan Select High Dividend ETF4.33%22,333,02416,660,436
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.39%7,181,9265,357,717
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.33%6,840,5575,103,056
Yuanta/P-shares Taiwan Top 50 ETF1.28%6,616,6664,936,033
First Sentier Investors Global Umbrella Fund plc - FSSA Asian Equity Plus Fund1.12%5,757,0004,294,722
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF1.07%5,503,1104,105,320
United Taiwan High Dividend Recovery 30 ETF1.03%5,303,0553,956,079
Government Pension Fund Global1.01%5,192,8303,873,851
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.