Rawlplug SA (RWLP)

Matawang dalam PLN
15.05
-0.45(-2.90%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
6.66J21.44%99.89J
Pelabur Institusi Lain
17.69J56.97%265.40J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.71J21.59%100.60J
Jumlah
31.06J100.00%465.89J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Amicus Sp ZOO56.19%17,453,750261,806
PKO BP BANKOWY PTE SA9.45%2,933,63944,005
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.9.15%2,842,13842,632
Goldman Sachs Asset Management, L.P.0.89%277,0774,156
ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.84%260,9393,914
Quercus TFI S.A.0.73%226,9873,405
Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.63%195,4892,932
BNPP Asset Management Holding0.52%162,4022,436

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
PKO BP Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny9.45%2,933,63944,005
ING Otwarty Fundusz Emerytalny7.85%2,436,84036,553
Goldman Sachs Subfundusz Akcji0.89%277,0774,156
Quercus Aggressive0.73%226,9873,405
Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion0.53%165,7672,487
Santander Akcji Malych i Srednich Spólek0.43%132,4771,987
BNP Paribas Malych i Srednich Spolek0.39%120,0871,801
Goldman Sachs Subfundusz Zrównowazony0.31%96,7541,451
Goldman Sachs Subfundusz Srednich i Malych Spolek0.28%86,0381,291
Nn Fio - Nn Stabilnego Wzrostu0.25%78,1471,172
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.