QES Group Bhd (QESG)

Matawang dalam MYR
0.580
+0.005(+0.87%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
53.98J6.48%31.31J
Pelabur Institusi Lain
309.92J37.22%179.75J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
468.86J56.30%271.94J
Jumlah
832.76J100.00%483J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Zhou Fu (L) Foundation26.18%218,000,000126,440
Unicomp Technology Group Co., Ltd.10.00%83,276,26048,300
Hong Leong Asset Management Bhd.2.54%21,152,70012,269
Norges Bank Investment Management2.00%16,655,2009,660
Employees Provident Fund of Malaysia0.62%5,122,7002,971
Lembaga Tabung Haji0.49%4,065,2002,358
Sun Life Malaysia Takaful Berhad0.37%3,061,2001,775
Tabung Warisan Negeri Selangor0.36%2,964,4001,719
AHAM Asset Management Berhad0.35%2,924,7001,696
Pertubuhan Keselamatan Sosial0.26%2,159,1001,252

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global2.46%20,510,73211,896
Hong Leong Dana Makmur2.00%16,647,3009,655
Hong Leong Growth Fund0.94%7,800,0004,524
Hong Leong Dana Maa'rof0.54%4,505,4002,613
TA Dana OptiMix Fund0.18%1,509,300875
Maybank Malaysia Smallcap Fund0.18%1,500,000870
Eastspring Investments Islamic Trust - Eastspring Investments Dana al-Islah0.07%612,700355
KAF Dana Adib0.06%500,000290
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.04%295,100171
TA Income Fund0.02%200,000116
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.