PSK Inc (319660)

Matawang dalam KRW
121,400
-4,800(-3.80%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.24J11.20%409.25B
Pelabur Institusi Lain
20.04J69.20%2.53T
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.68J19.61%716.68B
Jumlah
28.97J100.00%3.66T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
PSK HOLDINGS INC.32.76%9,489,9941,197,637,243
Samsung Asset Management Company, Ltd.8.06%2,334,841294,656,934
Shinhan Asset Management Co., Ltd.6.34%1,835,045231,582,679
The National Pension Fund6.04%1,749,309220,762,796
National Pension Service6.04%1,749,309220,762,796
Baring Asset Management Limited4.95%1,433,751180,939,376
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.4.82%1,396,928176,292,314
Vanguard Capital Management, LLC2.65%767,55896,865,820
JP Morgan Asset Management1.78%514,33264,908,698
Norges Bank Investment Management1.76%508,53464,176,991

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global1.76%508,53464,176,991
JPMorgan Funds - Korea Equity Fund1.48%429,70054,228,140
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.99%286,56336,164,251
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.83%239,81030,264,022
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.66%190,43324,032,645
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.50%145,02618,302,281
Herald Investment Trust PLC0.45%130,95016,525,890
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.41%119,14115,035,594
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.26%75,0419,470,174
JPMorgan Funds - JPMorgan Korea Fund0.26%74,2009,364,040
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.