Powertech Technology Inc (6239)

Matawang dalam TWD
274.00
+3.50(+1.29%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
224.02J30.32%66.87B
Pelabur Institusi Lain
174.13J23.57%51.98B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
340.65J46.11%101.68B
Jumlah
738.8J100.00%220.53B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Kingston Technology Corporation5.91%43,640,36213,026,648
Capital Investment Trust Corporation5.70%42,144,00012,579,984
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd.4.91%36,289,91210,832,539
Vanguard Capital Management, LLC3.87%28,555,8708,523,927
Fuh Hwa Securities Investment Trust Co., Ltd.3.50%25,827,0007,709,360
Cathay Life Insurance Co., Ltd.3.34%24,643,0007,355,936
New Labor Pension Scheme2.92%21,590,6906,444,821
Greatek Electronics Inc.2.75%20,350,0006,074,475
Nan Shan Life Insurance Co., Ltd.2.51%18,507,0005,524,340
Chunghwa Post Co., Ltd.2.09%15,469,9004,617,765

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yuanta Securities Investment Trust Co., Ltd. - Yuanta Taiwan High Dividend Low Volatility Fund4.91%36,289,91210,832,539
Yuanta/P-shares Taiwan Dividend Plus ETF4.75%35,120,52410,483,476
Government Pension Fund Global1.86%13,773,0904,111,267
Fuh Hwa Taiwan Technology Dividend Highlight ETF1.78%13,117,3793,915,538
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.36%10,026,2312,992,830
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.29%9,505,8562,837,498
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF1.05%7,778,0002,321,733
Hermes Investment Funds plc - Hermes Asia ex-Japan Fund0.70%5,192,9901,550,108
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.69%5,077,0001,515,485
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.67%4,938,0001,473,993
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.