Ram-On Investments and Holdings Ltd (RMN)

Matawang dalam ILS
990
+5(+0.51%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.41J8.40%13.91J
Pelabur Institusi Lain
8.84J52.83%87.52J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.49J38.78%64.24J
Jumlah
16.73J100.00%165.67J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Agudat Vatikei Ram-On Aguda Shotufit16.78%2,808,00027,799
Yelin Lapidot Holdings Ltd.14.24%2,382,37823,586
Migdal Mutual Funds Ltd.11.76%1,967,52219,478
Investment Management R.P.S 2014 Limited Partnership9.14%1,529,24415,140
Eldav Investments Ltd.7.33%1,226,48212,142
Moshav Ram-On1.02%171,2051,695
Ocean Partners Y.O.D.M Ltd.0.39%64,869642
Models Mutual Funds Ltd0.18%30,010297
Phoenix Investments & Finances Ltd0.17%27,636274
Harel Mutual Funds Ltd.0.14%22,856226

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Yalin Lapidot Yeter Fund2.51%420,7394,165
Yelin Lapidot Mutual Funds - YALIN LAPIDOT (4B) MENAYATIT IL1.39%232,6072,303
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (4B) YETER IL1.32%221,2252,190
Yelin Lapidot Mutual Funds - Yelin Lapidot (4D) Menayot Tzmiha IL0.72%119,8161,186
Yelin Lapidot Mutual Funds Management Ltd. - Yelin Lapidot (2B) 70\30 Value IL Fund0.59%98,724977
Sigma Mutual Funds Ltd. - Ocean Yetsira (2B) 20/80 IL0.39%64,869642
Yelin Lapidot Mutual Funds Management Ltd. - YELIN LAPIDOT (4A) DIVIDEND STOCKS IL0.24%40,213398
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (2B) TIK IL + 30%0.24%39,818394
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (2B) 80/20 IL0.21%35,292349
Sigma Mutual Funds Ltd. - Ocean Yetsira (4B) Equity Portfolio IL0.18%30,010297
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.