Paycom Software Inc DRC (P1YC34)

Matawang dalam BRL
43.88
+0.94(+2.19%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
21.35J48.21%916.85J
Pelabur Institusi Lain
21.74J49.09%933.41J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.20J2.71%51.46J
Jumlah
44.29J100.00%1.9B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.11.36%5,032,303216,087
Harris Associates L.P.7.67%3,397,446145,886
Vanguard Capital Management, LLC4.76%2,105,83790,425
Vanguard Portfolio Management, LLC4.67%2,070,07388,889
Two Sigma Investments, LP3.16%1,400,92360,156
State Street Investment Management3.12%1,383,04859,388
Geode Capital Management, LLC2.74%1,213,15852,093
Reinhart Partners, LLC2.32%1,029,26944,197
Baillie Gifford & Co.2.20%975,39841,884
First Trust Advisors LP2.20%974,15541,830

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Harris Associates Investment Trust - Oakmark Select Fund5.68%2,517,200108,089
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.18%2,295,20698,556
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.91%1,288,51155,329
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.10%931,69240,007
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.21%534,67322,959
Fidelity Financial Trust - Fidelity Equity Dividend Income Fund1.11%492,90021,165
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.08%478,55420,549
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF1.04%460,67319,781
BNP PARIBAS FUNDS Disruptive Technology0.96%423,94418,204
SPDR Series Trust - State Street SPDR Portfolio S&P 600TM Small Cap ETF0.79%350,46715,049
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.