Open Text Corp (OTEX)

Matawang dalam CAD
37.27
+0.96(+2.64%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
118.73J49.09%4.31B
Pelabur Institusi Lain
105.64J43.68%3.84B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
17.49J7.23%635.17J
Jumlah
241.87J100.00%8.78B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
1832 Asset Management L.P.8.95%21,642,784785,849
Fidelity International Ltd7.91%19,135,000694,792
BlackRock, Inc.6.12%14,810,675537,776
Brandes Investment Partners, LP5.40%13,061,929474,279
Manulife Asset Management4.98%12,041,601437,231
Vanguard Capital Management, LLC3.85%9,322,224338,490
Letko, Brosseau & Associates Inc.3.65%8,837,628320,894
Arrowstreet Capital, Limited Partnership3.45%8,350,918303,222
First Trust Advisors LP2.98%7,215,231261,985
RBC Global Asset Management Inc.2.14%5,176,608187,963

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Canadian Large Cap Fund4.47%10,800,000392,148
Manulife Funds - Manulife Monthly High Income Fund2.80%6,771,104245,859
Fidelity Canadian Large Cap Multi-Asset Base Fund2.62%6,330,000229,842
First Trust Exchange-Traded Fund II - First Trust NASDAQ Cybersecurity ETF2.07%5,017,112182,171
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.52%3,676,985133,511
Government Pension Fund Global1.32%3,194,637115,997
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF1.00%2,412,17987,586
VPI Canadian Equity Pool0.85%2,060,00074,799
MDPIM Canadian Equity Pool0.83%2,006,55772,858
Manulife Dividend Income Plus Fund0.76%1,844,77866,984
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.