Nextboat Inc (NXB)

Matawang dalam USD
1.46
-0.08(-5.18%)
Ditutup·
1.460.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
187.58K0.75%279.50K
Pelabur Institusi Lain
49.26K0.20%73.40K
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
24.91J99.06%37.11J
Jumlah
25.14J100.00%37.46J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC0.42%105,660157
Geode Capital Management, LLC0.14%35,02352
UBS Asset Management AG0.10%25,79038
Hudson River Trading LLC0.07%17,73726
BlackRock, Inc.0.07%16,81925
Certuity, LLC0.04%11,06016
Northern Trust Global Investments0.04%10,53216
Armstrong Advisory Group Inc.0.04%10,00015
Daytona Street Capital LLC0.01%1,9603
Osaic Wealth, Inc.0.01%1,3002

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.19%48,58272
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.17%43,51265
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF0.15%37,81056
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.10%24,08936
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.08%20,38030
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.03%7,26511
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.02%4,9817
EQ Advisors Trust - 1290 VT Micro Cap Portfolio0.00%9631
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.