note Inc (5243)

Matawang dalam JPY
2,808.00
-70.00(-2.43%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
476.31K2.45%1.34B
Pelabur Institusi Lain
6.75J34.78%18.96B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
12.19J62.77%34.23B
Jumlah
19.42J100.00%54.52B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NAVER Corporation7.36%1,429,5004,014,036
Kadokawa Corporation5.15%1,000,0002,808,000
Alphabet Inc.5.07%984,2002,763,634
Tencent Holdings Limited5.00%970,0002,723,760
Nikkei Inc.3.40%661,0001,856,088
Rakuten Investment Management, Inc.2.60%504,5001,416,636
BlackRock, Inc.2.00%389,1001,092,593
SBI Holdings, Inc.1.83%354,794996,262
Mynavi Corporation1.53%297,300834,818
IID, Inc.1.43%277,700779,782

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock Global Funds - Japan Small & Mid Cap Opportunities1.63%317,100890,417
BlackRock Japan Small Type Stock Mother Fund0.37%72,000202,176
Daiwa Medium Small Type Stock Mother Fund0.27%53,000148,824
Simplex TSE Growth 250 ETF0.06%11,30031,730
One Monex Japan Growth Stock Fund0.06%11,10031,169
Daiwa Japan Equity New Growth Fund - Daiwa Sma Plan0.04%7,00019,656
Global X Funds - Global X Social Media ETF0.02%3,0048,435
One Future Evolution Japan Equity Fund0.00%6001,685
One DIAM Emerging Company Japan Equity Fund0.00%5001,404
One DIAM Start-up Company Japan Stock Open US Dollar0.00%4001,123
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.