Nittetsu Mining (1515)

Matawang dalam JPY
2,946.0
+59.0(+2.04%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
13.83J17.96%40.76B
Pelabur Institusi Lain
9.90J12.85%29.16B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
53.30J69.19%157.01B
Jumlah
77.03J100.00%226.92B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Mizuho Financial Group, Inc.4.10%3,161,0809,312,542
Dimensional Fund Advisors LP2.63%2,026,4495,969,919
Vanguard Capital Management, LLC2.62%2,020,7005,952,982
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.2.47%1,905,2195,612,775
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.21%1,698,8005,004,665
Nippon Steel Corporation2.11%1,625,0004,787,250
Continental General Insurance Company1.86%1,432,6004,220,440
Nittetsu Kogyo Shogakukai1.66%1,282,0003,776,772
BlackRock, Inc.1.55%1,194,0003,517,524
Asset Management One Co., Ltd.1.32%1,018,8003,001,385

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.11%1,628,6004,797,856
Global X Funds - Global X Copper Miners ETF2.11%1,623,1704,781,859
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio1.87%1,437,9904,236,319
Listed Index Fund TOPIX0.99%764,9002,253,395
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.99%760,6402,240,845
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.94%720,9002,123,771
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.85%654,1001,926,979
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.64%496,4801,462,630
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.49%377,8001,112,999
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.40%308,300908,252
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.