Nextronics Engineering (8147)

Matawang dalam TWD
118.50
-9.50(-7.42%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
588.06K1.41%69.68J
Pelabur Institusi Lain
8.92J21.44%1.06B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
32.12J77.15%3.81B
Jumlah
41.63J100.00%4.93B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SINBON Electronics Co., Ltd.11.73%4,881,954578,512
Hong Yi Precision Co., Ltd.4.79%1,995,963236,522
Chuntang Investment Co., Ltd.1.92%798,12994,578
Chant Sincere Co., Ltd.1.80%748,82188,735
Fubon Asset Management Co., Ltd.1.20%500,00059,250
FMR LLC0.86%357,84142,404
Dimensional Fund Advisors LP0.49%203,21424,081
State Street Investment Management0.06%26,0003,081
American Century Investment Management Inc0.00%1,000119

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Investment Trust - Fidelity Pacific Basin Fund0.86%357,84142,404
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.16%67,0007,940
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.10%40,0004,740
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.06%26,0003,081
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0.05%21,0002,489
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.05%20,0002,370
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Value ETF0.03%13,0001,541
DFA Investment Dimensions Group Inc. - World ex U.S. Core Equity Portfolio0.02%7,000830
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets ex China Core Equity Portfolio0.02%7,000830
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.01%5,000593
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.