Nextool Technology Co Ltd (688419)

Matawang dalam CNY
39.45
-1.55(-3.78%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.59J1.40%65.15J
Pelabur Institusi Lain
27.94J24.53%1.15B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
84.37J74.08%3.46B
Jumlah
113.89J100.00%4.67B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Sobone Intelligent Equipment Co., Ltd.14.82%16,883,501692,224
Anhui Tuoling Investment Co., Ltd.9.70%11,053,043453,175
Everbright Pramerica Fund Management Co. Ltd.0.35%403,63016,549
China Asset Management Co. Ltd.0.30%344,87614,140
CCB Principal Asset Management Co., Ltd.0.16%181,4597,440
Gfund Management Co., Ltd.0.16%176,8297,250
Dongxing Asset Management Co., Ltd0.08%88,8103,641
UBS SDIC Fund Management Co., Ltd.0.08%88,5463,630
China Universal Asset Management Company Ltd.0.06%72,8332,986
China Merchants Fund Management Company Ltd.0.04%42,4731,741

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Everbright Pramerica Quantity Core Equity Fund0.35%400,03016,401
China Asset Management Co - Star Semicnd Material And Equipement ETF0.29%327,22113,416
CCB Principal Anxin Protected Mixed Fund0.16%181,4597,440
Guojin Quantitative Multi-factor Equity Fund0.09%98,8544,053
Dongxing Chenxiang Quantitative Mixed Fund0.07%78,2493,208
Gfund Quantitative Selected Mixed Fund0.07%77,9753,197
UBS SDIC CSI 500 Index Quantitative Enhanced Fund0.04%49,0532,011
China Universal SCI Index Fund0.04%48,8972,005
UBS SDIC SSE Science and Technology Innovation Board Comprehensive Price Index Enhanced C0.03%39,1741,606
Dongxing Future Value Flexible Allocation Mixed Fund0.03%33,7561,384
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.