New World Development Co Ltd (0017)

Matawang dalam HKD
5.03
+0.08(+1.62%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
278.00J11.05%1.40B
Pelabur Institusi Lain
1.14B45.33%5.76B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.10B43.62%5.54B
Jumlah
2.52B100.00%12.7B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Chow Tai Fook Capital Limited45.33%1,140,728,6095,754,976
Vanguard Capital Management, LLC2.24%56,471,354284,898
M&G Investment Management Limited2.09%52,488,875264,806
BlackRock, Inc.1.14%28,812,121145,357
Ashmore Investment Management Limited1.09%27,532,128138,900
American Century Investment Management Inc0.80%20,074,750101,277
Dimensional Fund Advisors LP0.76%19,131,07796,516
Norges Bank Investment Management0.68%17,216,83386,859
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.43%10,870,15254,840
Northern Trust Global Investments0.36%9,034,20945,578

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
M&G Investment Funds (2) - M&G Global High Yield Bond Fund1.94%48,841,504246,405
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.79%19,884,422100,317
Government Pension Fund Global0.68%17,216,83386,859
Ashmore SICAV - Ashmore SICAV Emerging Markets Debt Fund0.61%15,466,71378,030
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.53%13,336,36767,282
Ashmore SICAV - Ashmore SICAV Emerging Markets Total Return Fund0.48%12,065,41560,870
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.43%10,723,00054,098
American Century ETF Trust - Avantis International Equity ETF0.41%10,345,75052,194
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.40%10,173,25451,324
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.37%9,256,00046,697
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.