Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🟢 Pasaran naik. Setiap ahli dalam 120K+ komuniti kami tahu apa perlu dibuat tentangnya. Anda juga boleh.
Tuntut 40% Potongan
Tutup

Netflix Inc (NFLX)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
12,369.31 +318.76    +2.65%
02:59:58 - Ditutup. Matawang dalam MXN ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Mexico
ISIN:  US64110L1061 
S/N:  64110L106
  • Volum: 755
  • Bidaan/Permintaan: 12,312.03 / 12,480.00
  • Julat Hari: 12,190.00 - 12,460.00
Netflix 12,369.31 +318.76 +2.65%

Penarafan Pengguna NFLX

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Netflix Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Benigno Gallardo222100+110.85%
2Aaron Arrieta111100+62.03%
3Maggie VARA111100+60.83%
4Agustin Juarez111100+56.53%
5Gerardo Ct111100+55.28%
6patsy yasmin orozco esparza111100+54.5%
7René Montero111100+25.43%
8RAMSES MERINO111100+15.69%
9Javier Diaz33266.67+15.24%
10Manuel César111100+11.68%
11Brandon García111100+10.66%
12Arturo Robles222100+10.32%
13Cesar Diaz111100+10.07%
14Julio Antonio111100+9.92%
15alonso draxler111100+8.85%
16Armando Butanda Ochoa55360+8.12%
17Alejandro Peon222100+8%
18Fernando Gzz111100+7.52%
19Augusto Miranda111100+6.76%
20guillermo rodriguez111100+6.37%
21Luis Antonio111100+5.98%
22Emanuel Sanroman111100+5.9%
23Patricio Soto111100+5.82%
24carlos lopez111100+5.56%
25Gerardo Banda111100+5.51%
26Jose Menduet111100+5.41%
27Abel Rojas111100+5.34%
28Nancy Gutierrez111100+5.16%
29Edgar Sanchez111100+4.86%
30Dario Cazares111100+4.47%
31Norma Rodriguez111100+4.28%
32Marcela Gómez111100+2.53%
33luis sanchez111100+2.51%
34Noe Gonzalez111100+2.37%
35Ricardo Riechers111100+1.93%
36Armando Tornell111100+1.72%
37Cristobal Hernandez111100+1.5%
38San Miguel22150+1.43%
39Juan Carlos Gutierrez1000+0.99%
40Victor Reyes111100+0.93%
41miguel ps111100+0.74%
42Jhonatan SV111100+0.73%
43Arturo Molina111100+0.59%
44Enrique Castro1000+0.13%
45RH Gastelum11000%
46Jose Reyes1100-0.11%
47Emilio Rodriguez1100-0.21%
48Gustavo Cedillo1100-0.38%
49Raziel Pichardo Jiménez1100-0.66%
50Melissa El1100-0.94%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen NFLX

Tulis pendapat anda tentang Netflix Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel