Nelco Ltd (NELC)

Matawang dalam INR
706.70
+14.15(+2.04%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
124.15K0.54%85.98J
Pelabur Institusi Lain
12.80J56.09%8.86B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
9.90J43.37%6.85B
Jumlah
22.82J100.00%15.8B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
The Tata Power Company Limited50.08%11,427,9407,914,420
SLB N.V.3.80%866,460600,067
Investor Education and Protection Fund (IEPF)1.05%239,786166,064
Roopa Corporate Services Pvt. Ltd.0.54%122,52884,857
Gandhi Securities & Investment Pvt Ltd0.35%80,00055,404
Dimensional Fund Advisors LP0.29%66,24245,876
India0.25%56,07238,833
American Century Investment Management Inc0.24%55,23838,255
State Street Investment Management0.03%7,4825,182
Titan Company Limited0.00%1,000693

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.24%54,19437,532
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.23%52,14636,114
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.03%7,4825,182
Dimensional Funds ICVC - Dimensional Emerging Markets Core Equity Fund0.02%4,3503,013
Dimensional Funds Plc - World Equity Fund0.01%1,4821,026
Dimensional Funds - DFA International Core Equity Fund0.01%1,4511,005
Dimensional Funds Plc - World Allocation 60/40 Fund0.00%1,000693
Dimensional Funds Plc - Emerging Markets Sustainability Core Equity Fund0.00%1,000693
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Small Cap Equity ETF0.00%721499
American Century ETF Trust - Avantis Responsible Emerging Markets Equity ETF0.00%265184
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.