Murapol SA (MURP)

Matawang dalam PLN
36.90
+0.40(+1.10%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
19.08J46.77%698.41J
Pelabur Institusi Lain
29.20J53.23%1.07B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
48.28J100.00%1.77B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Aeref V Pl Investment S.À R.L.43.04%17,560,000642,696
Hampont Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia20.43%8,334,644305,048
Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.13.63%5,559,208203,467
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.13.01%5,306,178194,206
Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA6.18%2,519,54692,215
Norges Bank Investment Management5.10%2,079,84276,122
Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.4.00%1,632,93059,765
Poddebice Retail Invest Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia2.50%1,020,00037,332
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA2.03%827,74630,296
AS Trigon Asset Management1.43%583,68821,363

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Forum Euro Nieruchomosci Fundusz Inwestycyjny Zamkniety Aktywow Niepublicznych13.63%5,559,208203,467
ING Otwarty Fundusz Emerytalny13.01%5,306,178194,206
Government Pension Fund Global5.43%2,216,44481,122
Trigon - New Europe Fund1.43%583,68821,363
Santander Prestiz SFIO - Santander Prestiz Alfa1.34%547,66120,044
Santander Akcji Malych i Srednich Spólek0.99%405,66714,847
Esaliens Akcji0.86%351,40512,861
Dobrowolny Fundusz Emerytalny PZU0.71%290,62910,637
Erste Prestiz Akcji Polskich0.65%265,8369,730
Quercus Aggressive0.62%252,9699,259
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.