MPC Container Ships ASA (MPCC)

Matawang dalam NOK
28.17
-0.18(-0.63%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
75.26J15.42%2.16B
Pelabur Institusi Lain
117.19J24.01%3.36B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
295.62J60.57%8.47B
Jumlah
488.07J100.00%13.99B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Mitterbauer Beteiligungs AG15.16%73,994,9772,120,696
Folketrygdfondet5.57%27,189,421779,249
MPC Oceanic Group AG3.13%15,265,079437,497
Dimensional Fund Advisors LP3.11%15,194,164435,465
Vanguard Capital Management, LLC2.93%14,316,582410,313
American Century Investment Management Inc2.66%12,979,907372,004
BlackRock, Inc.1.38%6,753,537193,556
KLP Kapitalforvaltning AS1.04%5,075,375145,460
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.41%1,980,24856,754
Deutsche Asset & Wealth Management0.40%1,962,79156,254

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF2.41%11,761,435337,083
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.05%5,133,649147,130
KLP AksjeNorge Indeks0.99%4,846,370138,897
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.94%4,576,780131,171
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.70%3,405,76297,609
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.56%2,757,45979,029
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.54%2,626,18775,267
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0.52%2,548,80773,049
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.43%2,104,59060,318
Old Westbury Funds, Inc. - Old Westbury Small & Mid Cap Strategies Fund0.31%1,512,73843,355
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.