Peraso Inc (PRSO)

Matawang dalam USD
0.3610
-0.0202(-5.30%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
364.77K2.41%131.72K
Pelabur Institusi Lain
275.80K1.82%99.59K
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
14.48J95.76%5.23J
Jumlah
15.12J100.00%5.46J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC1.25%188,66668
Geode Capital Management, LLC0.79%119,34343
Virtu Financial, Inc.0.50%74,86727
Abante Asesores Gestion0.44%66,13624
State Street Investment Management0.38%57,96521
Sterne Agee Asset Management, Inc.0.20%30,20911
Northern Trust Global Investments0.20%30,14811
FMR LLC0.17%26,43310
XTX Markets Limited0.13%20,1867
Annis Gardner Whiting Capital Advisors LLC0.07%10,1024

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.65%97,82835
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.60%90,83833
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.46%69,41625
Abante Quant Value Small Caps, Fi0.44%66,13624
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Nasdaq Composite Index Fund0.17%26,43310
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.06%9,7164
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.03%4,3992
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.