Modec Inc (6269)

Matawang dalam JPY
8,486.0
+87.0(+1.04%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
16.45J24.07%140.70B
Pelabur Institusi Lain
33.69J49.29%288.16B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
18.21J26.64%155.75B
Jumlah
68.34J100.00%584.62B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Mitsui O.S.K. Lines, Ltd.15.00%10,251,00087,687,054
Mitsui & Co., Ltd.14.87%10,162,00086,925,748
JP Morgan Asset Management11.38%7,776,40066,519,326
Asset Management One Co., Ltd.4.16%2,845,30024,338,696
Goldman Sachs Asset Management, L.P.4.02%2,744,70023,478,164
MITSUI E&S Co., Ltd.3.66%2,502,00021,402,108
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.61%1,785,70015,274,878
Vanguard Capital Management, LLC2.50%1,711,70014,641,882
Norges Bank Investment Management1.69%1,153,7559,869,220
BlackRock, Inc.1.58%1,081,7279,253,093

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.26%1,545,90013,223,629
JPMorgan Funds - Japan Equity Fund2.13%1,453,50012,433,239
Government Pension Fund Global1.69%1,153,7559,869,220
Listed Index Fund TOPIX1.05%719,8006,157,169
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.99%679,3005,810,732
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.97%665,1625,689,796
JPMorgan Japanese Investment Trust plc0.70%481,1004,115,329
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.65%445,6173,811,808
RBC Funds - RBC Japanese Equity Fund0.62%422,0003,609,788
SMDAM Japan Stock EVI High Alpha Mother Fund0.54%370,6003,170,112
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.