Mininglamp Technology (2718)

Matawang dalam HKD
29.28
-0.60(-2.01%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.14J1.47%63.82J
Pelabur Institusi Lain
57.20J39.32%1.71B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
86.13J59.21%2.57B
Jumlah
145.46J100.00%4.35B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Tencent Holdings Limited19.38%28,188,612842,276
Shanghai Huiyuan Investment Management Co., Ltd.4.44%6,456,985192,935
Ziyang Mingtuo Equity Investment Fund Partnership, L.P.4.36%6,340,154189,444
Master Power Holding Limited4.00%5,824,195174,027
Grace Gate Holding Limited2.65%3,854,274115,166
Gold Endeavor Capital (HK) Limited2.04%2,964,82488,589
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.1.42%2,063,98061,672
Gold Endeavor Bolai Fund (Shenzhen), L.P.0.89%1,294,95038,693
Shenzhen Putai Investment Development Co., Ltd.0.72%1,042,52431,151
Ling Ying Foundation, endowment arm0.55%800,31423,913

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Global X Funds - Global X Artificial Intelligence & Technology ETF1.41%2,044,96061,103
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.04%55,5201,659
Global X Artificial Intelligence Ucits Etf0.01%19,020568
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P China ETF0.01%13,000388
E Fund (Hk) Hkex Tech 100 Index Etf0.00%1,80054
IBI Mutual Funds Management (1978) Ltd. - I.B.I. MEHAKA (4D) Composite Global Technology Monthly0.00%1,49545
Ishares II PLC - Ishares Japan Domestic Focus UCITS ETF0.00%1204
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.