Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Microsoft Corporation (MSFT)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
385.70 -1.25    -0.32%
18/05 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US5949181045 
S/N:  870747
  • Volum: 1,713
  • Bidaan/Permintaan: 386.50 / 386.65
  • Julat Hari: 385.00 - 390.20
Microsoft 385.70 -1.25 -0.32%

Penarafan Pengguna MSFT

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Microsoft Corporation.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Bader Thoron222100+6.82%
2Ali Eren111100+6.04%
3Jakob Dippel111100+4.46%
4Lukas Reiter211100+4.28%
5Hermann Albrecht222100+3.25%
6Patrick Barberi111100+2.41%
7Ago Bravo111100+1.74%
8Hermann Albrecht111100+1.37%
9Hugo Lopes Clavinas1000+0.87%
10Edwin Eberle111100+0.24%
11Thomas Gottlob1100-0.14%
12Waldemar Becker1100-0.16%
13Ago Bravo1000-0.97%
14Daniel Sch1100-1.38%
15robert kirchenstein1100-1.61%
16Mark Rühl1100-1.9%
17ivo bonaldo2200-2.92%
18Vlad Freeman1100-3.25%
19Andre Allan1100-3.95%
20Silke Geimer1100-33.37%
21Luccplay wird kreativ1100-34.03%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen MSFT

Tulis pendapat anda tentang Microsoft Corp
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
shikin musa
shikin musa Apr. 02, 2020 22:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
persentch rendah ..
Ammar Gee
Ammar Gee Apr. 02, 2020 22:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
awk paus ke?
Mohd zulhanif Bin majid
Mohd zulhanif Bin majid Feb. 24, 2020 2:55
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
I am still in loop...
Rizuan Jasnin
Rizuan Jasnin Jul. 22, 2019 9:29
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Disclosure my data protection with microsoft..thank you..
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel