Micro Systemation AB Class B (MSABb)

Matawang dalam SEK
99.20
+14.60(+17.26%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.92J26.62%416.89J
Pelabur Institusi Lain
8.14J44.05%689.95J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.42J29.33%459.28J
Jumlah
18.47J100.00%1.57B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Alcur Fonder AB19.13%3,532,097299,522
Nordnet AB (publ)10.57%1,952,954165,610
Grenspecialisten AB10.30%1,901,346161,234
Edastra Ltd6.72%1,241,092105,245
Humle Kapitalförvaltning AB4.87%900,00076,320
E. Öhman J:or Wealth Management4.74%874,62174,168
Avanza Fonder AB3.97%732,30862,100
Aktia Pankki Oyj3.68%680,00057,664
Handelsbanken Asset Management2.20%406,37234,460
Schroder Investment Management Limited1.90%350,00029,680

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Alcur Select19.13%3,532,097299,522
Aktia Nordic Micro Cap3.68%680,00057,664
Schroder International Selection Fund - Nordic Micro Cap1.90%350,00029,680
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers U.S. Total Stock Fund1.43%263,90022,379
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.26%47,3564,016
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Core Equity 2 ETF0.05%8,708738
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Sustainability Core 1 Portfolio0.03%5,726486
DFA Investment Dimensions Group Inc. - World ex U.S. Core Equity Portfolio0.03%5,052428
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Social Core Equity Portfolio0.02%4,122350
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Small Cap Growth Portfolio0.02%3,597305
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.