Matas (MATAS)

Matawang dalam DKK
92.00
+1.60(+1.77%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
7.48J20.64%672.24J
Pelabur Institusi Lain
12.52J34.55%1.13B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
16.23J44.80%1.46B
Jumlah
36.22J100.00%3.26B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Brightfolk A/S10.57%3,829,149344,240
Cobas Asset Management, SGIIC, SA10.37%3,757,726337,820
Arbejdsmarkedets Tillægspension (Atp)10.20%3,695,129332,192
Danske Bank A/S7.11%2,577,017231,674
Bi Asset Management FondsmÆGlerselskab A/S5.26%1,904,173171,185
Dimensional Fund Advisors LP4.61%1,669,238150,064
Nordea Investment Management, AB3.36%1,216,601109,372
Janus Henderson Group Ltd.0.83%300,90427,051
Argenta Asset Management NV, Luxembourg Branch0.47%170,46515,325
Value Square N.V.0.44%158,68914,266

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ATP10.20%3,695,129332,192
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio1.93%698,96662,837
AZ Fund 1 - AZ Equity - Best Value Fund1.61%581,50852,278
Janus Henderson UK & Europe Funds - European Smaller Companies Fund0.83%300,90427,051
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0.67%243,33621,876
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0.54%194,19017,458
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.46%166,75514,991
Danica Pension Aktier0.44%159,99914,384
Value Square Fund - European Small Caps PE Factor0.44%158,68914,266
Fondita - Nordic Micro Cap0.40%145,97513,123
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.