Mannai Corp. (MCCS)

Matawang dalam QAR
4.806
+0.146(+3.13%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.38J0.74%16.04J
Pelabur Institusi Lain
383.94J84.16%1.82B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
68.87J15.10%326.79J
Jumlah
456.19J100.00%2.16B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Qatar Investment & Projects Development Holding Co., W.L.L.51.21%233,612,5001,108,491
Al Sakhama Trading & Contracting Co17.92%81,729,580387,807
Qatar Holding LLC15.04%68,598,700325,501
Dimensional Fund Advisors LP0.46%2,076,8439,855
State Street Investment Management0.20%906,3424,301
BlackRock, Inc.0.04%180,963859
American Century Investment Management Inc0.02%86,381410
Acadian Asset Management LLC0.02%76,756364
Fidelity International Ltd0.01%52,679250

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.22%1,025,3024,865
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.20%906,3424,301
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.04%199,650947
iShares Trust - iShares MSCI Qatar ETF0.04%180,963859
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.04%161,936768
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0.03%123,780587
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.02%112,348533
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0.02%77,226366
Dimensional Funds ICVC - Dimensional Emerging Markets Core Equity Fund0.02%76,516363
Fidelity Common Contractual Fund II - Fidelity Global Emerging Markets Equity Fund0.01%52,679250
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.