Guiyang Longmaster Information & Technology Co Ltd (300288)

Matawang dalam CNY
10.07
+0.14(+1.41%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.34J0.40%13.44J
Pelabur Institusi Lain
16.29J4.82%163.21J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
320.31J94.78%3.21B
Jumlah
337.94J100.00%3.39B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Guiyang Langma Investment Consulting Co., Ltd.1.95%6,595,94066,091
Xuanyuan Private Fund Investment Management (Guangdong) Co., Ltd.1.28%4,320,10043,287
Xuanyuan Private Placement Selected Securities Investment Fund1.28%4,320,10043,287
Vanguard Capital Management, LLC0.32%1,080,40010,826
National Council for Social Security Fund0.31%1,052,30010,544
State Street Investment Management0.02%82,700829
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.02%60,100602
Zhong Ou Fund Management Co., Ltd0.02%59,600597
HuaAn Fund Management Company Ltd.0.01%30,000301
Hongde Fund Management Co., Ltd.0.00%11,900119

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.09%316,7003,173
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.08%286,0002,866
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard Total World Stock ETF0.08%253,8002,543
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.05%165,9001,662
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.02%82,700829
Zhong Ou CSI All Share Software Development Index Launched Fund0.02%59,600597
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total International Stock Market Index Trust0.02%51,500516
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Computer ETF0.01%35,500356
HuaAn Fund Management - CSI All Share Software Development Index ETF0.01%26,300264
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Csi 2000 Index ETF0.01%24,600246
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.