Text SA (TXTP)

Matawang dalam PLN
39.96
+0.24(+0.60%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.52J21.43%218.56J
Pelabur Institusi Lain
101.41K0.39%4.02J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
20.13J78.17%797.12J
Jumlah
25.75J100.00%1.02B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
PTE Allianz Polska SA9.43%2,429,26596,199
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.6.17%1,590,00062,964
BNY Asset Management1.16%299,47011,859
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0.97%248,6369,846
Franklin Templeton Inc.0.71%182,2147,216
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.61%156,8046,209
ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.53%137,5915,449
Dimensional Fund Advisors LP0.44%113,8194,507
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.0.41%106,8354,231
Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.28%71,0172,812

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Allianz Polska OFE9.43%2,429,26596,199
ING Otwarty Fundusz Emerytalny6.20%1,597,61863,266
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund0.77%197,3787,816
Esaliens Akcji0.48%124,8464,944
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0.40%102,0924,043
Pekao Dynamicznych Spólek0.26%66,1182,618
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.25%64,1972,542
Allianz Fundusz Inwestycyjny Otwarty - Allianz Akcji Malych i Srednich Spolek0.23%59,9772,375
Quercus Aggressive0.21%53,3762,114
Goldman Sachs Subfundusz Akcji0.20%51,6182,044
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.