Kinsus Interconnect Technology Corp (3189)

Matawang dalam TWD
1,060.00
-15.00(-1.40%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
88.76J16.84%95.41B
Pelabur Institusi Lain
242.83J46.09%261.04B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
195.32J37.07%209.97B
Jumlah
526.91J100.00%566.43B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Pegatron Corporation36.80%193,900,678208,443,229
New Labor Pension Scheme2.98%15,696,40916,873,640
Vanguard Capital Management, LLC2.64%13,915,17614,958,814
Nan Shan Life Insurance Co., Ltd.2.64%13,901,00014,943,575
Fuh Hwa Securities Investment Trust Co., Ltd.2.02%10,634,02911,431,581
Fubon Life Insurance Co., Ltd1.81%9,519,00010,232,925
Uni-President Assets Management Corp.1.44%7,590,9468,160,267
Dimensional Fund Advisors LP1.38%7,272,6657,818,115
Norges Bank Investment Management1.37%7,208,1487,748,759
Morgan Stanley1.34%7,039,0997,567,031

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global1.15%6,035,8626,488,552
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.92%4,847,0925,210,624
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.88%4,614,0324,960,084
Allianz Global Investors Taiwan Fund0.80%4,229,8334,547,070
Allianz Global Investors Taiwan Intelligence Trends Funds0.75%3,931,6404,226,513
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.70%3,689,0643,965,744
Vanguard Investment Series Public Limited Company - Vanguard Emerging Markets Stock Index Fund0.64%3,390,5303,644,820
Uni-President Assets Management Corp. - Taiwan Elite 50 Active ETF0.61%3,212,6793,453,630
SMALLCAP World Fund, Inc.0.57%3,026,0003,252,950
Fuh Hwa Securities Investment Trust Co., Ltd. - Fuh Hwa Taiwan Future 50 Active ETF0.50%2,647,9582,846,555
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.