Kingsoft Corp Ltd (3888)

Matawang dalam HKD
22.94
-0.06(-0.26%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
430.81J31.50%10.26B
Pelabur Institusi Lain
303.65J22.20%7.23B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
633.31J46.30%15.09B
Jumlah
1.37B100.00%32.58B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Xiaomi Corporation8.67%118,637,8572,825,954
Tencent Holdings Limited7.03%96,091,5152,288,900
Fullgoal Fund Management Co. Ltd.5.09%69,623,4001,658,429
UBS Asset Management AG4.00%54,740,8371,303,927
BlackRock, Inc.3.57%48,788,9371,162,152
Vanguard Capital Management, LLC2.89%39,559,889942,317
Massachusetts Financial Services Company2.87%39,276,962935,577
Krane Funds Advisors, LLC1.81%24,695,400588,244
JP Morgan Asset Management1.49%20,353,499484,820
Norges Bank Investment Management1.40%19,172,412456,687

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fullgoal Fund Management Co Ltd - Fullgoal CSI Hong Kong Connect Internet ETF4.75%64,915,2001,546,280
KraneShares Trust - KraneShares CSI China Internet ETF1.56%21,308,400507,566
MFS Series Trust X - MFS Emerging Markets Equity Fund1.51%20,589,400490,440
Government Pension Fund Global1.40%19,172,412456,687
China Asset Management Co. - CAMC HS Sci-Tech ETF QDII1.08%14,739,000351,083
MFS Series Trust X - MFS International Growth Fund1.05%14,423,400343,565
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.00%13,658,700325,350
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.95%13,027,878310,324
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.79%10,867,800258,871
Hwabao WP Fund Management Co. Ltd.-Hwabao WP CSI Hong Kong Connect Internet ETF0.73%10,023,500238,760
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.