Minmetals Capital Co Ltd (600390)

Matawang dalam CNY
4.88
+0.02(+0.41%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
51.11J1.14%248.90J
Pelabur Institusi Lain
2.66B59.08%12.94B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.79B39.79%8.72B
Jumlah
4.5B100.00%21.91B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China Minmetals Corporation50.42%2,267,815,99711,044,264
China Construction Capital Holdings Co., Ltd.2.94%132,359,247644,590
Hwabao Trust Co., Ltd.2.62%117,638,521572,900
Hwabao Trust Huazeng No. 5 Collective Asset Management Plan2.62%117,638,521572,900
Hong Kong Exchanges and Clearing Limited0.51%22,905,916111,552
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.38%17,115,59083,353
Vanguard Capital Management, LLC0.28%12,385,02060,315
China Asset Management Co. Ltd.0.10%4,329,30021,084
Harvest Fund Management Co. Ltd.0.08%3,723,04018,131
E Fund Management Co., Ltd.0.04%1,981,5419,650

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China CSI 500 ETF0.38%17,115,59083,353
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.10%4,344,20021,156
Chinaamc CSI 500 Index Exchange Traded Fund0.09%4,253,10020,713
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.09%4,164,86020,283
Harvest CSI 500 Exchange Traded Index Securities Investment Fund0.08%3,704,60018,041
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.05%2,303,00011,216
PICC CSI 800 Index Enhanced Securities Investment Fund0.03%1,376,4006,703
China Southern Financial Theme Flexible Allocation Mixed Fund0.03%1,215,2005,918
E Fund M&A Restructuring Index Grading Securities Investment Fund0.03%1,144,0415,571
Founder Fubon CSI Insurance Thematic Index Grading Fund0.02%1,048,7005,107
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.