JST Group Corp Ltd (6687)

Matawang dalam HKD
10.40
-0.45(-4.15%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.92J0.45%20.82J
Pelabur Institusi Lain
56.67J13.40%614.90J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
364.21J86.14%3.95B
Jumlah
422.8J100.00%4.59B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Max Dazzle Limited6.77%28,623,900310,569
Ameba Capital5.77%24,407,900264,826
JST Incentive Plan Limited0.86%3,640,92039,504
Fideuram Asset Management (Ireland) DAC0.14%577,5006,266
China Universal Asset Management Company Ltd.0.12%500,3005,428
CSOP Asset Management Limited0.10%424,9554,611
China Asset Management (Hong Kong) Limited0.07%275,7002,991
State Street Investment Management0.02%105,4001,144
China Asset Management Co. Ltd.0.01%29,100316
I.B.I Mutual Funds Management (1978) Ltd.0.00%3,21335

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China Universal Global Mobile Intenet Flexible Allocation Mixed Fund0.12%500,3005,428
Csop Hang Seng Pioneer Technology Index Etf0.10%424,9554,611
ChinaAMC Select Fund - China AMC Select Greater China Technology Fund0.07%275,7002,991
Interfund SICAV - Interfund Equity Global Emerging Markets0.04%188,2002,042
Fonditalia - Fonditalia Equity Global Emerging Markets0.04%181,4001,968
Fonditalia - Fonditalia Equity China0.04%172,1001,867
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.02%105,4001,144
Fonditalia - Fonditalia Flexible Emerging Markets0.01%34,600375
China AMC Great China Enterprise Selected Flexible Allocation Mixed Fund (QDII)0.01%29,100316
IBI Mutual Funds Management (1978) Ltd. - I.B.I. MEHAKA (4D) Composite Global Technology Monthly0.00%3,21335
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.