ITH Corp (6962)

Matawang dalam TWD
32.25
+0.45(+1.42%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.04J0.82%129.32J
Pelabur Institusi Lain
216.51J43.97%6.93B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
271.85J55.21%8.70B
Jumlah
492.4J100.00%15.76B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Gaintech Co. Limited10.94%53,889,0851,724,451
Nelpusinvestmentmantslimited8.53%42,023,0571,344,738
Milheighinvestment Sholdinglimited Songgao Investment Holdings Limited4.95%24,378,395780,109
Banded Agate Limited4.59%22,623,763723,960
Cnsltnt Ltd2.88%14,182,851453,851
Black Crystal Co., Ltd.2.52%12,429,000397,728
Kasos Global Investments Limited1.91%9,418,557301,394
Cypress Venture Capital Ii Limited1.56%7,701,000246,432
Cresset Asset Management, LLC1.56%7,701,000246,432
Ith Corporation -Esop1.22%6,021,000192,672

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund0.45%2,215,00070,880
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0.18%887,00028,384
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.07%359,00011,488
WisdomTree Issuer ICAV - WisdomTree Emerging Markets Equity Income UCITS ETF0.04%177,4475,678
State Street Global All Cap Equity ex-U.S. Index Portfolio0.03%167,0005,344
College Retirement Equities Fund - CREF Total Global Stock Account0.03%125,0004,000
WisdomTree Issuer ICAV - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend UCITS ETF0.01%30,076962
Dfa Australia Limited - Dimensional Emerging Markets Sustainability Trust Fund0.01%28,000896
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Small Cap Equity ETF0.00%20,000640
Dimensional Emerging Markets Value Trust0.00%13,000416
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.