ITEQ Corp (6213)

Matawang dalam TWD
795.00
-17.00(-2.09%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
27.00J7.43%21.93B
Pelabur Institusi Lain
160.54J44.16%130.35B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
176.03J48.42%142.93B
Jumlah
363.56J100.00%295.21B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
WIN Semiconductors Corp.21.34%77,573,95862,990,054
Tian He Xing Ye Corp.11.84%43,034,59134,944,088
Vanguard Capital Management, LLC2.58%9,387,0617,622,294
Wen Ying Venture Capital Co., Ltd.2.41%8,767,2717,119,024
NTAsset (Cayman) Limited1.55%5,650,0004,587,800
NTAsian Discovery Master Fund1.55%5,650,0004,587,800
Morgan Stanley1.45%5,267,6364,277,320
UBS Asset Management AG1.44%5,218,6504,237,544
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated1.43%5,209,4214,230,050
Dimensional Fund Advisors LP1.39%5,055,1524,104,783

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.90%3,261,1772,648,076
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.86%3,110,3572,525,610
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.77%2,814,6042,285,458
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.46%1,654,9521,343,821
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.38%1,376,6081,117,806
Nomura Taiwan High Tech Selection Fund0.35%1,275,4481,035,664
Government Pension Fund Global0.35%1,261,2641,024,146
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.31%1,130,000917,560
Nomura Taiwan High Tech Fund0.25%926,156752,039
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.23%845,870686,846
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.