ITE Tech Inc (3014)

Matawang dalam TWD
148.00
+1.50(+1.02%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
24.99J15.06%3.65B
Pelabur Institusi Lain
25.74J15.51%3.76B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
115.22J69.43%16.82B
Jumlah
165.95J100.00%24.23B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
United Microelectronics Corporation8.41%13,959,9782,038,157
Vanguard Capital Management, LLC3.81%6,322,043923,018
Mercuries Life Insurance Company Ltd.2.17%3,593,000524,578
Capital Investment Trust Corporation1.99%3,298,465481,576
Dimensional Fund Advisors LP1.90%3,156,055460,784
BlackRock, Inc.1.38%2,296,000335,216
Fubon Asset Management Co., Ltd.1.31%2,166,000316,236
Norges Bank Investment Management1.26%2,098,828306,429
Advanced Starlight Fund Series - Advanced International Etf Investment Account1.22%2,032,399296,730
Cambria Investment Management, L.P.1.18%1,958,468285,936

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Capital Inv Trust Corp-Tip CSTM TW Semiconductor Div Yield Etf1.99%3,298,465481,576
Cambria ETF Trust - Cambria Emerging Shareholder Yield ETF1.36%2,250,661328,597
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.33%2,210,399322,718
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.24%2,064,000301,344
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF1.00%1,664,000242,944
Government Pension Fund Global0.78%1,295,204189,100
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.68%1,124,000164,104
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.54%896,646130,910
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund0.53%877,000128,042
College Retirement Equities Fund - CREF Total Global Stock Account0.36%604,00088,184
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.