IRSA Inversiones y Representaciones SA (IRSAm)

Matawang dalam ARS
2,165.00
+5.00(+0.23%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
40.05J4.80%86.51B
Pelabur Institusi Lain
619.86J74.27%1.34T
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
174.66J20.93%377.26B
Jumlah
834.57J100.00%1.8T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Cresud Sociedad Anónima, Comercial, Inmobiliaria, Financiera y Agropecuaria49.39%412,158,780890,262,965
Helikon Long Short Equity Fund Master ICAV5.88%49,062,220105,974,395
Helikon Investments Limited5.88%49,062,220105,974,395
Argentine Social Security Administration5.03%42,002,76190,725,964
VR Advisory Services Ltd.3.20%26,700,87057,673,879
Nomura Investment Management Business Trust2.55%21,317,83046,046,513
JPMorgan Chase & Co.1.10%9,158,70019,782,792
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.1.10%9,147,13019,757,801
Orbis Investment Management Limited1.08%9,013,55019,469,268
Inversiones Financieras Del Sur S.A.0.66%5,475,34011,826,734

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nomura Investment Management Business Trust - Nomura Emerging Markets Fund2.10%17,518,34037,839,614
Global X Funds - Global X MSCI Argentina ETF0.98%8,218,45017,751,852
Orbis SICAV - Global Balanced Fund0.68%5,689,35012,288,996
Avantage Fund, Fi0.29%2,445,4905,282,258
Nomura Investment Management Business Trust - Nomura VIP Emerging Markets Series0.23%1,943,5104,197,982
Art Global Macro0.11%900,0001,944,000
Rps Long Bias Argentina Fundo De Investimento Financeiro Em Acoes0.09%711,9901,537,898
Global Macro Capital Opportunities Portfolio0.07%600,7201,297,555
The Advisors' Inner Circle Fund II - Kopernik Global All-Cap Fund0.05%387,740837,518
Crocodile Capital - Crocodile Capital 1 Global Focus0.04%362,170782,287
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.