IPH Ltd (IPH)

Matawang dalam AUD
3.54
+0.06(+1.72%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
83.00J32.36%288.84J
Pelabur Institusi Lain
72.67J28.33%252.89J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
100.82J39.31%350.84J
Jumlah
256.49J100.00%892.57J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
State Street Investment Management8.31%21,309,34474,157
Marathon Asset Management Limited8.10%20,782,65672,324
Dimensional Fund Advisors LP5.07%12,997,81545,232
Australian Ethical Investment Limited5.00%12,820,17544,614
JPMorgan Chase & Co.4.47%11,477,61039,942
Massachusetts Financial Services Company4.43%11,365,09339,551
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.3.40%8,732,84630,390
Vanguard Capital Management, LLC3.27%8,396,91629,221
Citigroup Inc.2.17%5,567,78019,376
Wilson Asset Management (International) Pty Ltd.2.11%5,408,02318,820

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
MFS Series Trust V - MFS International New Discovery Fund4.43%11,365,09339,551
Global X Funds - Global X SuperDividend ETF1.86%4,762,40116,573
Vanguard Australian Shares Index ETF1.78%4,570,68715,906
WAM Capital Limited1.68%4,314,26815,014
Bridge Builder Trust - Bridge Builder International Equity Fund1.64%4,218,40114,680
Global X Etfs Icav - Global X Superdividend Ucits ETF1.55%3,970,44513,817
Franklin Templeton Australian High Dividend Stock Mother Fund1.51%3,879,60013,501
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.29%3,317,84711,546
Harbor Funds - Harbor International Fund1.22%3,138,45010,922
Government Pension Fund Global1.20%3,076,31610,706
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.