Invincible Investment Corp (8963)

Matawang dalam JPY
60,800.0
+300.0(+0.50%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.07J53.25%241.45B
Pelabur Institusi Lain
930.09K12.16%55.15B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
2.64J34.59%156.83B
Jumlah
7.65J100.00%453.43B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nomura Asset Management Co., Ltd.6.51%497,93229,527,368
BlackRock, Inc.6.46%493,90229,288,389
Daiwa Asset Management Co., Ltd.5.26%402,51223,868,962
Mitsubishi UFJ Asset Management Co., Ltd.4.18%319,98518,975,111
Vanguard Capital Management, LLC4.01%306,41718,170,528
Asset Management One Co., Ltd.3.95%302,29817,926,271
Sumitomo Mitsui Trust Asset Management Co., Ltd.3.39%259,27915,375,245
Canada Pension Plan Investment Board2.76%211,00012,512,300
Amova Asset Management Co., Ltd.2.72%207,97612,332,977
Norges Bank Investment Management1.72%131,1407,776,602

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS Tokyo Stock Exchange REIT Index Exchange Traded Fund3.48%265,73615,758,145
Canada Pension Plan-Global Investments2.76%211,00012,512,300
iShares Core Japan REIT ETF2.27%173,72910,302,130
Government Pension Fund Global1.72%131,1407,776,602
Daiwa J-REIT Active Mother Fund1.67%127,5697,564,842
iFreeETF Tokyo Stock Exchange REIT Index1.65%126,0347,473,816
Maxis J-REIT ETF1.49%113,9106,754,863
Daiwa J-REIT Mother Fund1.48%113,0256,702,383
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.44%110,2836,539,782
Fidelity J Reit Mother Fund1.32%101,0875,994,459
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.