Apollo Power Ltd (APLP)

Matawang dalam ILS
141.5
-3.4(-2.35%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
633.05K0.79%938.18K
Pelabur Institusi Lain
41.85J52.27%62.03J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
37.59J46.94%55.70J
Jumlah
80.07J100.00%118.67J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vestar Holdings Ltd45.42%36,369,78853,900
Phoenix Excellence Pension and Provident Ltd.6.76%5,412,9688,022
Altshuler Shaham Ltd.0.46%365,579542
Phoenix Investments & Finances Ltd0.10%82,632122
Tamir Fishman Asset Management Ltd.0.09%72,467107
Migdal Mutual Funds Ltd.0.08%67,636100
Ayalon Mutual Funds Ltd.0.08%66,80299
Harel Mutual Funds Ltd.0.03%26,80040
Psagot Index Funds Ltd0.01%11,79617
IBI Mutual Funds, LTD0.01%10,13915

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Altshuler Shaham Mutual Funds - ALTSHULER SHAHAM (3C) 50-50 IL0.22%179,004265
Altshuler Shaham Mutual Funds Management Ltd. - Altshuler Shaham (2C) 75-25 IL0.15%120,075178
Tamir Fishman Mutual Funds Ltd. - Tamir Fishman (1B) 10/90 IL0.09%72,467107
Ayalon Mutual Funds Ltd. - Isp Asset Management (4B) Il Equity Fund0.08%66,80299
Altshuler Shaham Mutual Funds Management Ltd. - ALTSHULER SHAHAM (2B) 70-30 IL0.07%56,50084
Migdal Mutual Funds - MTF TR (4A) TA-Growth IL0.05%36,65554
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel Htf (4A) TA-Technology IL0.03%20,02530
Migdal Mutual Funds Ltd. - MTF TR (4A) TA-Technology IL0.02%15,65823
Ayalon Mutual Funds Ltd. - Ayalon (4B) Green Energy Israel & US IL0.02%15,32323
Psagot Mutual Funds Ltd. - I.B.I. MEHAKA (4A) TA-Growth IL0.01%11,79617
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.