Hypera SA ADR (HYPMY)

Matawang dalam USD
3.89
-0.10(-2.51%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
109.84J15.60%427.27J
Pelabur Institusi Lain
326.55J46.38%1.27B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
267.60J38.01%1.04B
Jumlah
703.99J100.00%2.74B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hejoassu Administração S.A.15.78%111,097,489432,169
Maiorem S.A. de C.V13.26%93,371,780363,216
FMR LLC4.62%32,557,475126,649
Mondrian Investment Partners Limited4.48%31,524,608122,631
Dodgers Fundo De Investimento Em Acoes4.46%31,415,955122,208
Perene Investimentos Ltda4.46%31,415,955122,208
Vanguard Capital Management, LLC2.19%15,447,07160,089
Genial Investimentos Corretora de Valores Mobiliários S.A.1.93%13,600,00052,904
Franklin Templeton Inc.1.80%12,655,12449,228
Negotio Magni, S.A. de C.V.1.48%10,412,59540,505

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Geracao Futuro L Par FIA1.93%13,600,00052,904
Fidelity Puritan Trust - Fidelity Low-Priced Stock Fund1.02%7,215,20028,067
RBC Funds - RBC Emerging Markets Dividend Fund0.80%5,639,50021,938
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.76%5,376,10820,913
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.74%5,201,93320,236
Fidelity Investment Trust - Fidelity Series Emerging Markets Opportunities Fund0.71%4,981,41819,378
Templeton Emerging Markets Investment Trust plc0.54%3,787,16714,732
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.51%3,623,43314,095
Fidelity Investment Trust - Fidelity Emerging Markets Discovery Fund0.45%3,134,40012,193
Ubam-Positive Impact Emerging Equity fund0.42%2,942,34311,446
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.