AGI Greenpac Ltd (AGIG)

Matawang dalam INR
686.30
-33.75(-4.69%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
879.94K1.36%603.90J
Pelabur Institusi Lain
35.58J55.00%24.42B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
28.23J43.64%19.38B
Jumlah
64.7J100.00%44.4B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Somany Impresa Limited50.84%32,895,00022,575,839
Ellipsis Partners LLC3.49%2,254,7661,547,446
Mahindra Manulife Investment Management Pvt. Ltd.1.06%686,930471,440
Investor Education and Protection Fund (IEPF)0.57%371,440254,919
American Century Investment Management Inc0.19%123,09184,477
State Street Investment Management0.11%69,63347,789
BNY Asset Management0.07%47,35732,501
India0.01%9,3386,409
AXA IM Emerging Small Type Stock Mother Fund0.00%2,8001,922
AXA Investment Managers Japan Ltd.0.00%2,8001,922

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.35%223,797153,592
Mahindra Manulife Mutual Fund - Mahindra Manulife Small Cap Fund0.27%174,686119,887
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.15%99,28868,141
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.07%42,15228,929
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.07%42,12328,909
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.06%39,23926,930
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.04%27,48118,860
WisdomTree Trust - WisdomTree India Earnings Fund0.04%24,61016,890
WisdomTree Trust - WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend Fund0.04%22,74715,611
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.03%22,27715,289
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.