Hiwin Technologies Corp (2049)

Matawang dalam TWD
333.00
+6.00(+1.83%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
84.56J23.90%28.58B
Pelabur Institusi Lain
47.88J13.53%16.18B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
221.35J62.57%74.82B
Jumlah
353.79J100.00%119.58B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hiwin Investment and Holding Corp.8.15%28,829,8989,744,506
New Labor Pension Scheme3.41%12,065,7124,078,211
Vanguard Capital Management, LLC3.40%12,011,9034,060,023
Fidelity International Ltd3.34%11,823,6603,996,397
FMR LLC3.11%10,990,7593,714,877
BlackRock, Inc.1.98%7,011,5742,369,912
Nan Shan Life Insurance Co., Ltd.1.92%6,792,3552,295,816
Yongqiang Investment Co., Ltd.1.53%5,398,3881,824,655
Dimensional Fund Advisors LP1.39%4,930,7271,666,586
San Xing Investment Co1.23%4,335,7301,465,477

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Advisor Series VIII - Fidelity Advisor Focused Emerging Markets Fund3.48%12,315,6604,162,693
Fidelity Funds - Emerging Markets Focus Fund3.34%11,823,6603,996,397
Fidelity Emerging Markets Fund1.72%6,082,5202,055,892
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.23%4,335,6871,465,462
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.17%4,127,9331,395,241
Government Pension Fund Global0.95%3,352,8791,133,273
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.87%3,094,4981,045,940
Global X Funds - Global X Robotics & Artificial Intelligence ETF0.84%2,971,8001,004,468
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.84%2,965,4511,002,322
Exchange Traded Concepts Trust - ROBO Global Robotics and Automation Index ETF0.72%2,544,675860,100
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.