GNI Group Ltd (2160)

Matawang dalam JPY
2,690.0
+5.0(+0.19%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.17J7.85%13.90B
Pelabur Institusi Lain
12.79J19.42%34.39B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
47.88J72.73%128.81B
Jumlah
65.84J100.00%177.1B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Blackstone Inc.10.61%6,982,00418,781,591
SBI Holdings, Inc.3.15%2,074,7485,581,072
Zennor Asset Management LLP2.84%1,871,1005,033,259
Rakuten Investment Management, Inc.2.32%1,525,4004,103,326
Ueda Yagi Tanshi Co., Ltd.1.82%1,200,0003,228,000
FMR LLC1.62%1,065,5322,866,281
BlackRock, Inc.1.51%991,2942,666,581
Fidelity International Ltd1.27%833,7542,242,798
Arcus Investment Ltd.0.89%588,2001,582,258
Asset Management One Co., Ltd.0.38%247,100664,699

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Independent UCITS Platform SICAV - Prodigy Japan Fund2.84%1,871,1005,033,259
Arcus Japan Fund0.89%588,2001,582,258
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.62%405,9001,091,871
Fidelity Funds - Pacific Fund0.40%264,400711,236
Fidelity Japan Growth Stock Mother Fund0.38%249,600671,424
iShares Trust - iShares MSCI EAFE Small-Cap ETF0.30%196,697529,115
Fidelity Japan Small Type Stock Mother Fund0.21%135,800365,302
Simplex TSE Growth Core ETF0.16%104,200280,298
One MHAM Japan Growth Stock Mother Fund0.15%100,000269,000
iShares Trust - iShares Core MSCI Total International Stock ETF0.15%99,800268,462
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.