Glodon Software Co Ltd (002410)

Matawang dalam CNY
8.26
-0.20(-2.36%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
313.87J19.15%2.59B
Pelabur Institusi Lain
-22.96J-1.40%-189.62J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.35B82.25%11.13B
Jumlah
1.64B100.00%13.54B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
National Council for Social Security Fund2.44%39,998,133330,385
First Sentier Investors (Australia) IM Ltd2.21%36,140,713298,522
Fidelity International Ltd2.01%32,861,262271,434
Harvest Fund Management Co. Ltd.1.16%18,985,252156,818
ICBC Credit Suisse Fund Management Co., Ltd1.08%17,686,099146,087
Bosera Asset Management Co., Ltd.1.01%16,585,125136,993
First Sentier Investors (UK) IM Limited0.81%13,310,501109,945
China Asset Management Co. Ltd.0.81%13,236,315109,332
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.75%12,333,040101,871
Guotai Asset Management Company Limited0.59%9,654,88079,749

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
First Sentier Investors ICVC - Stewart Investors Asia Pacific Leaders Fund2.21%36,140,713298,522
Fidelity Funds - Global Technology Fund1.91%31,226,806257,933
Harvest Fund Management Co Ltd - Harvest CSI Software and Services ETF1.16%18,985,252156,818
ICBC Credit Suisse Value Selected Mixed Fund1.08%17,686,099146,087
Bosera Growth Leading Flexible Allocation Mixed Fund1.01%16,585,125136,993
China CSI 500 ETF0.75%12,333,040101,871
Harvest Core Growth Mixed Fund0.65%10,729,59588,626
Harvest Emerging Industries Equity Fund0.51%8,279,68068,390
Harvest Taihe Mixed Securities Investment Fund0.41%6,702,15955,360
Guotai Asset Management Co. - CSI All Share Software Index ETF0.32%5,282,10043,630
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.